Av Tüfeği Bakımı

İnsanoğlu için en önemli konulardan biri silahtır. Avcılık ise insanoğlunun vazgeçemediği bir meslektir. Bu kategoriye özel üretilen tüfekler, zaman zaman arıza yapabilir. Bu durumda bu işten anlayan tecrübeli bir tamirci gerekebilir. Türkiye’nin tüfek tamir merkezi olan firmamız, tamir işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Arızalanan tüfeklerin yanı sıra bakım isteyen tüfeklerinizi de kısa sürede teslim ediyoruz. Av tüfeği bakımı konusunda müşteri hizmetlerimizden 7/24 arayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Hizmetlerimizi Arayabilirsiniz

Günün her saatinde sizden gelecek olan talepleri değerlendiren firma ekibimiz, bakımı yapılacak tüfek hakkında bilgi almaktadır. Dipçiği kırılan veya gevşeyen tüfeklerinizi daha sağlıklı bir hale getiriyoruz. Avrupa tüfeklerin yanı sıra yerli tüfeklerinizi de bize emanet edebilirsiniz. Av tüfeği bakımı kategorisinde, çifte, havalı, süper poze ve otomatik özelliğine sahip tüfeklerinizi de en iyi şekilde bakım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Metal kısmı oksitlenen veya paslanan tüfeklerinizi pırıl pırıl bir şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca özel resim veya gravür işleme işlemi yaptırmak istiyorsanız, bu konuda bizi bilgilendirmeniz yeterlidir. İşlemeci arkadaşlarımız, silinen veya deforme olan gravürleri yeniden eski görüntüsüne kavuşturmaktadır.

Mekanik kısımların bakım işlemlerinde de ekibimiz deneyimlidir. Ateşleme mekanizması ve diğer mekanizmaların tamir ve bakımı, usulüne uygun şekilde yapılmaktadır.

Av Tüfeği Bakımı Bizim İşimiz

Tüfeklerde kullanılan ahşap bölümler ve metal bölümler, bazı durumlarda kullanılmaz hale gelebilir. Ahşap kısımlarla metal kısımların yapıştırılması işlemlerinde, ekibimiz özel yapıştırıcı kullanmaktadır. Ayrıca tüfeğin kullanım kalitesini dikkate alan elemanlarımız, bütün işlemlerde sağlamlığı göz önüne almaktadır.

Profesyonel tamir işlemlerinde yılların tecrübesi önemlidir. Av tüfeği bakımı işlemlerinde de aynı şekilde deneyim ve tecrübe önemlidir. Bakım işlemlerinde uzman olan ekibimiz, 35 yıllık deneyime sahip profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Hangi tüfeğin hangi malzeme ile tamir edilebileceğini en iyi şekilde belirleyebilmektedir. Ayrıca bakım işlemlerinde de tüfeğin türüne göre hareket edilmektedir. Mekanizma yapısı, dipçik yapısı ve mekanizma yapısı göz önüne alınarak en iyi bakım işlemi yapılmaktadır.

Her Zaman Bizi Arayabilirsiniz

Tamir veya bakım için bize teslim ettiğiniz tüfeğin arıza hikayesini tam ve doğru bir şekilde bize iletmelisiniz. Bakımı yapılacak tüfeğin yapısı ve kullanım şartları göz önüne alınmaktadır. Bütün bunlar göz önüne alınarak gerekli bakım işlemi kısa sürede yapılmaktadır.

Pratik yöntemle gerçekleştirilen bakım işlemi sonucunda, tüfek denenmektedir. Ayrıca yapılan denemeler sonunda tüfekte meydana gelen arızalar tekrar gözden geçirilmektedir. Gözden geçirme işleminin ardından son rutuşlar yapılır ve tüfeğiniz en iyi şekilde teslim edilir. Bakım işlemini yaptığımız tüfekler şu şekildedir:

1- 71 cm-5+1 plastik dipçik,

2- Teleskobik dipçik- otomatik,

3- Havalı tüfek,

4- Tek tüfek.

Avcılık sektörünün en önemli unsuru olan tüfekler, Türkiye’nin tüfek tamircisinin uzmanlık alanına girmiştir. Firmamız, yılın her gününde profesyonel tüfek bakımı ve tamir hizmeti sunmaktadır.

Zamanında Teslimat Gerçekleştiriyoruz

Firmamızın deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli ekibi, tüfekleri zamanında teslim etmektedir. Bakım işlemlerinde ve tamir işlemlerinde güvenilir çözüm seçeneği sunan ekibimiz, müşteri hizmetlerine bıraktığınız bilgiler doğrultusunda hareket etmektedir. Tamir işlemleri esnasında tüfekte farklı arızalar tespit edilirse, bu durum anlık olarak bildirilmektedir.

12 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör